Repertuārs

Burvīgie blēži

Pirkt biļetes no 16€
Image of a play
Septiņas leģendāras krāpšanas vienā amizantā komēdijā divos cēlienos.

Ak! Nepretojieties, mums patīk būt apkrāptiem! Paskatieties uz burvjiem, iluzionistiem un kāršu triku meistariem! Ja jūs jūsmojat par pīķa dūža pazušanu un brīnumaino kārava desmitnieka pēkšņo atgriešanos, tas tāpēc, ka dziļi sirdī jūsos snauž apslēpts krāpnieks.

Brīdī, kad mēs saprotam, ka meli dažkārt ir nepieciešami, mēs apzināmies arī mūsu iecietību pret lieliem krāpniekiem. Viņi ir ne tikai blēži, viņi ir… nepārspējami! Atjautīgi! Drosmīgi! Viņi ir Lielie Mahinatori, kuri uzdrošinās riskēt un bieži vien arī vinnē! Viņi ir nepārspējami savā fantastiskajā izdomā un drosmē to visu tiešām realizēt. Viņi nekavēdamies izmanto mūsu vājības, mūsu godkāri, mūsu iedomību, protams, arī mūsu naivumu, bet dažkārt – mūsu pašu sliktos nodomus – “iekrīt tas, kurš grib iegāzt”, un tā ir blēdīšanās augstākā virsotne, krāpšanās šedevrs un savā ziņā pat laba skola. Mēs nemudinām jūs uz krāpšanu, pasarg Dievs, un, mājās aizejot, nemēģiniet redzēto atkārtot, bet dažas no krāpšanām, kas gadījušās pasaules vēstures ritējumā, patiesi ir atcerēšanās vērtas!

Komēdija „Burvīgie blēži” veidota pēc patiesiem notikumiem, kas risinājušies pagājušā gadsimta pirmajā pusē. Tajā visā ir kas romantisks, kas šodienas datorizētajā pasaulē šķiet ir zudis. Vai tiešām zudis? Un ja nu nē?

Pirmizrāde

2014. gada 5. decembrī

Režija

Kārlis Anitens

Horeogrāfija

Dace Kravale

Kostīmi

Kārlis Anitens

Lomās

Zane Jančevska, Zane Burnicka, Romāns Bargais, Kārlis Anitens

Scenogrāfija

Kārlis Anitens

Gaisma

Edgars Sējējs