Izrādes

Visgardāk smejas tas, kurš prot pasmaidīt par sevi! Ja uz ikdienas gaitām veras ar smaidu, tad dzīve mūsu pašu republikā ir aizraujošs piedzīvojums mūža garumā. Humora vakaru režisē viss radošais kolektīvs – Jana Duļevska, Valters Krauze, Anna Šteina un Kārlis Anitens.

15 Photos

Pikanta Ivara Šterna komēdija par varu un to, kā tā manipulē ar cilvēkiem. Cik viegli un nevērīgi tie, kuru rokās ir vara, lemj par citu dzīvēm, un cik neaizsargāts un mazs ir cilvēks varas pārstāvju priekšā.

15 Photos

Žila Lorāna komēdija par sirds un prāta domstarpībām. Smukulim iekarot jebkuras sievietes sirdi vismaz uz dažām stundām ir tas pats, kas pāriet ielu pie zaļās gaismas. Bet ko darīt mums – necilajiem? Mums ir jācīnās!

15 Photos

Aizraujošs, speciāli “Austrumu robežai” rakstīta Leldes Stumbres detektīvkomēdija un izrādei īpaši radīta maltīte, ko gatavojusi “Austrumu robežas” šefpavāre Jana Višņova.

13 Photos

Komēdija „Burvīgie blēži” veidota pēc patiesiem notikumiem, kas risinājušies pagājušā gadsimta pirmajā pusē. Septiņas leģendāras krāpšanas vienā amizantā Leldes Stumbres komēdijā divos cēlienos.

13 Photos

Muzikālā komēdijā „Klientam vienmēr taisnība” ļauj ielūkoties lielveikala aizkulisēs, kur trīs darbinieki – Armands, Lidija un Gaida cīnās par savu vietu šajā pasaulē.

13 Photos