Katrina Gupalo and the Black Birds

katrina-and-bb-austrumu-robeza-web

Par programmu

 Koncertprogrammā „Katrina Gupalo & the Black Birds” dzirdēsiet oriģināldziesmas no jau pavasarī gaidāmā Katrīnas Gupalo debijas albuma, kā arī Edgara Raginska oriģinālmūziku ar Annas Akhmatovas un Josifa Brodska dzeju, neparastas klavieru miniatūras, džeza standartus un populāras pasaules melodijas jaunās aranžijās. Koncertprogramma, kas veidota art pop mūzikas stilā, nojaucot robežas starp dažādiem mūzikas žanriem, katrā dziesmā uzbur neatkārtojamu skaņu un tēlu pasauli. Tā ir īsta mūzika uz īstiem instrumentiem, dzīvi ritmi un spontāni pagriezieni!

Par māksliniekiem

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm - spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, koncertaģentūras „Aira Laiviņa Artists” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Pēc mācībām ASV un Lielbritānijā, kā arī starptautiski gūtās atzinības Parīzē, Londonā, Maskavā, ASV un citur  atgriezusies Latvijā, lai kā izpildītāja un koncepta autore ar muzikālām izrādēm viesotos koncertzālēs Latvijā un starptautiskos festivālos, tagad pievērsusies savam oriģinālmūzikas projektam.

Piedalās:

Katrīna Gupalo – vokāls, klavieres

Gatis Gorkuša –  trompete

Miķelis Vanags – ģitāra

Kristiāns Kosītis – basģitāra

Elvijs Endelis – sitaminstrumenti

Endijs Endelis – bekvokāls

Katrina Gupalo & the Black Birds ir arī viens no „Supernova” 2018 dalībniekiem, kas cīnās par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija”.

Vairāk informācijas: www.katrinagupalo.com un YouTube kanālā https://www.youtube.com/channel/UCBxnrhJTUJn8NnsW6EUbLsQ

Informāciju sagatavoja:

Aira Laiviņa Artists Projektu vadītāja Alma Ozoliņa

+371 26400722 | almaozolina@gmail.com | alma@airalaivinaartists.com