Atsauksmes

Publika_2_web

Šī ir īstā vieta, kur pateikt savas domas par redzēto un sajusto mūsu teātra klubā…

Idejas? Ierosinājumi? Ieteikumi?

 

 

 1. maigonis

  labdien!
  esmu bijis pie jums vairākkārt, izrādes ļoti foršas, ēdiens gards un brangs, arī dzērieni gaumīgi. bet man ir viena piebilde, varbūt būs ne pa smalko. kāpēc jūs taisāt Austrumu robežu tādu kā interfrontes midzeni? tā sarkanā zvaigzne jūsu mājaslapā vien ko nozīmē! vai ta Austrumu robeža ir saprotama tikai tā – ar interfrontes un komunistu zvaigznēm? man Austrumu riobeža, piemēram, ir atdotā Abrene, un tas ir daudz skumjāk par tiem sarkanajiem piecstaru lākturiem. man rādās, ka jūs šitādā veidā atbiedējat klientus, jo būs taču cilvēki, kuriem negribēsies kāpt pāri slieksnim, kas komunistu zvaigznes apmirdzēts. varbūt ka derētu mazliet piebremzēt tos staļinus, ļeņinus un citus mūdžus?
  jūs cienot un mīlot -
  Maigonis

  Atbildēt
 2. Juris

  Bijām pie Jums svinēt draudzenes dzimšanas dienu. Man un sievai ļoti patika. Mēs jutāmies kā teātrī VIP zonā. Noteikti iesim vēl. Paldies kolektīvam un aktieriem!

  Atbildēt
 3. Inga

  Ar draudzeni bijām ” Austrumu robežā” uz izrādi ” Jubileja” – ļoti laba izrāde (paldies Ivaram Šternam) , fantastiska aktieru spēle un skatītāju iesaistīšana lugas sižetā!
  Laba iespēja atpūsties draugu sabiedrībā vai nosvinēt kādu jubileju – ir iespēja gan baudīt mākslu, gan arī ēdienus un dzērienus.
  Nelielais skatītāju vietu skaits zālē rada iespaidu, ka aktieri spēlē tikai Tev! Paldies!

  Atbildēt
 4. Ilze

  Liels paldies par kārtējo jauko vakaru! “Salidojums” izdevās. Bijām pārsmējušies līdz asarām!

  Atbildēt
 5. dina

  Superīgs “Salidojums” bija vakar. Izsmējās visas manas šūniņas līdz pat Marsam un vēl tālāk;D Paldies Antai, Rutai, Enriko!
  p.s. Anta, tā violetā atlasa bantīte matos bija …satriecoša komplektā ar tādas pašas krāsas gumijas(?) zābaciņiem!!!;DDD

  Atbildēt
 6. Kristīne

  Tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un iespaidi. Iesaku visiem. Esmu apmeklējusi 2 izrādes – Salidojums un Vīramāte. Lieliska iespeja izkustināt savus sejas muskuļus līdz vieglām un patīkamām sāpēm no smiekliem. Lieliski! Malači! Lai veicas!

  Atbildēt
 7. Krish

  Sveiki,
  11.01. ar sievu bijam uz Laimja Rācenāja koncertu, viss ļoti jauki – patika!
  Bet pārsteidza garderobista/vietu ierādītāja nelaipnā attieksme. Paviršā atbilde uz sveicieniem ienākot, uzreiz nesajutāmies gaidīti.. tālāk, diezgan rupja norāde uz tualetes atrašanos. Un vēlāk ierādot vietas, uz jautājumu kapēc tieši šīs vietas? (ar muguru pret skatuvi) saņēmām atbildi, ka tad vajadzēja nopirkt labākas vietas.. Bet biļetes taču bija dāvinātas! Kā lai pārmetu dāvinātājam??
  Šim vīriņam tiešām nav vēlams darbs ar cilvēkiem(it īpaši klientiem), lai sēd un bubina kauktur aizskatuvē :D
  Visu labu!

  Atbildēt
 8. Ivars

  Austrumu robeza ir ari Kviesis un Ulmanis ka ari draudi no Bermonda . Vajadzetu padomat pa visu austrumu robezas vesturi.

  Atbildēt
 9. Brina

  Sveiki, gribu padalīties savās vilšanās. Tātad 29 septembra pēcpusdiena, esmu gatava doties uz izrādi,,Salidojums.., par kuru ir labas atsauksmes, taču pl, 18,40 nokļūstot līdz teātra ieejas ir vilšanās,dusmas, neziņa, vārti, durvis ciet, neviena paskaidrojuma kāpēc šodien pasākums atcelts, mājas lapā arī nekāda informācija, Jā tiesa uz biļetēm ir telefons uz kuru zvanīt par repertuāra izmaiņām, bet var taču ātrāk kā paziņot nevis pirms pašas izrādes.Tā kā lūdzu teātra mīļi sekojiet līdzi šī teātra izdarībām, Drusku esmu dusmīga un nez vai tik drīzi saņemšos apmeklēt šo iestādi!

  Atbildēt
  1. Austrumu Robeža

   Cienījamie apmeklētāji!
   Ja biļetes uz pasākumiem teātra klubā “Austrumu Robeža” esiet iegādājušies Biļešu Paradīzes kasēs, lūdzam sekot informācijai mājas lapā par iespējamām izmaiņām, vai paziņot savu kontaktinformāciju pa tālruni, kas minēts uz biļetēm. Lēmumu par atcelšanu, tiešām pieņemam tikai 1-2 dienas pirms pasākuma.
   Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
   Administrācija

   Atbildēt
 10. iveta

  Vakar biju uz pirmizrādi “Klīnika” – ļoti, ļoti patika! Gaumīgi un stilīgi! Daudz humora un ironijas par mūsu dzīvi, politiku un slimnīcām. Paldies režisoram un jaukajiem aktieriem! Gribētu redzēt vēl šī režisora darbus!

  Atbildēt
 11. Trinks

  Man gan ta Klinika ne visai. Salidzinot ar senak redzeto Sprungulu cetrisi, ta pat ne tuvu nestav. Kur ta laba izrade pazudusi? Vai jau nonemta no repertuara?

  Atbildēt
 12. Inese

  Paldies par lielisko vakaru 9.Janvārī!
  Mums bija jubilārs, kurš ar sajūsmu izbaudīja pasākumu.
  Es…..aiz laimes pat dziedāju -bez teksta!!!!!!
  Izrādās, ka zinu dziesmu tekstus!
  Paldies Jums visiem.
  Inese un jubilārs Leslijs.

  Atbildēt
 13. Ruslans

  Šodien divatā ar sieviņu pirmo reizi pārkāpām Austrumu robežas slieksni.
  Esot vienlaicīgi viesi un Slepkavības ar mandeļu smaržu – līdzdalībnieki guvām jauku baudījumu gan miesai gan garam. Varbūt nav smalki runāt par maltīti teātrī, bet īstās šefpavāres gatavotais trusītis bija īpaši uzteicams.
  Ziniet pārlasīju viesu komentārus un vēlējos pavēstīt savu redzējumu, Austrumu robežas noformējuma kontekstā es teiktu, ka sagaidītājs varētu būt arī drūma paskata atbilstošā uniformā tērpies dzīves rūdīts vīrs, manuprāt labi iederētos pie esošā ieroču un formas cepuru dekora pie sienas un drēbju numuriņiem patronu veidā.
  Bet runājot par pašu izrādes ideju ar maltīti – visu cieņu idejas autoram un īstenotājiem, jo es kā skatītājs kas pirmo reizi izbauda šādu salikumu jutos omulīgi un īpaši priecēja nobeigums – nav celšanās kājās un burzma uz izeju, pie drēbēm. Nē bija tieši pretēji, uz galda nesen pasniegti saldie groziņi, it kā beidzas izrāde, bet sajūtas neizgaist un mēs turpinājām nobaudīt konditora cienastu omulīgas kafejnīcas gaisotnē ar cilvēkiem kuru klātbūtne jau aprasta. Palēnām pa kompānijām ļaudis dodās, citi pārspriež redzēto, mā ēs abi devāmies prom pēdējie, vienīgi apziņa ka droši vien būs nākamā izrāde atturēja no vēlmes vēl pasūtīt kādu saldo un pakavēties ilgāk.
  Pateicos – mums vakars bija izdevies!
  Ruslans un Renāte

  Atbildēt
 14. druvis

  Klīnika ļoti izklaidējoša un pikanta! :) Daudz foršu fīču! Lielisks vakars! Iesaku, lai aizmirstos no ikdienas! Paldies aktieriem un režisoram!

  Atbildēt
 15. Aina

  Atmosfēra un izrāde bija super! Paldies aktieriem, teicama spēle. Ne īpaši patika restorāna pasniegtais ēdiens,it sevišķi piedevas pie gaļas, zivs nebija izdevušās, arī porcijas varēja būt lielākas, bijām 4 cilvēki un visi šo pieminēja,kā vienīgo mīnusu. SAvukārt deserts bija perfekts!
  Lai veicās!

  Atbildēt
 16. rokoko

  Klīnika lieliska! Īpaši – Robežai neraksturīgais gotiskais stiliņš un Sarmīte Rubule!!!!

  Atbildēt
 17. IEVA

  Sen nebijām tā smējušies. Skatijāmies ,,Mūsu republiku2,, Kārlis un viņa ,,rožu krūms,,-Anna, Zane, Liene. Super.Tikai vajag iet pirms izrades laicīgi, jo labs vīns un cēzara salati ir jānogaršo. Ejie un vakars būs ar kārtigu c vitamīna devu.

  Atbildēt
 18. Edīte Siļķēna

  Paldies par lielisku vakaru Austrumu robežā,pavadot kopā ar Mīļo pulkvedi!
  Patiess prieks atkal uz skatuves ieraudzīt aktierus-pērles: Enriko Avotu, Intu Bankoviču un Imantu Vekmani, kuri savos tēlos iedzīvojušies, radīja situāciju komēdijai atbilstošu negaidītības, pārsteiguma un intrigas garšu cilvēcīgas sirsnības mērcē.
  Tumšākajā laikā saņēmām varenu C vitamīna devu un dzīves viegluma sajūtu! Iesakām ikvienam pabūt franču situācijas gaisotnē, lai ļautos dzīves komēdijai!
  Austrumu robeža ir patīkama vieta, ar sirsnīgu personālu. Vēlreiz paldies!
  Inga, Inita, Edīte

  Atbildēt
 19. Vija

  Ļoti vīlušies RESTORĀNĀ: 1. pavāra attieksmē – augļu plate kā cūkām sakapāta lauku kūtī, ananāsi ar mizu, biezos gabalos, citi augļi tāpat, kā gadījās tā sašņakāja, dažādos gabalos.
  2. cena par Rīgas ŠAMPANIEŠA pudeli = 17 EUR !!!!!!!!!! nu kāpēc ne 70 ???????? Un tad vēl žēlojas, ka restorānu bizness Latvijā neiet, nu apturiet alkatību un ieslēdziet prātu, izspiest naudu var tikai vienreiz.
  IZRĀDES un AKTIERI – visi lieliski !!!!!!!!!! Var izsmieties no sirds un jautri pavadīt vakaru, kaut gan turpmāk bez šampanieša jutīsimies apzagti (līdz šim, ņemot pa glāzei, nebijām piefiksējuši cenu)
  Vija

  Atbildēt
  1. Austrumu Robeža

   Paldies, kundze, par atsauksmi!
   Katru viedokli mēs cienām un izvērtējam. Tikai vēlos Jums atgādināt, ka nācāt uz padomju laika iestādi, bet izsmalcinātus ēdienus un dzērienus var baudīt 5- zvaigžņu restorānā, kur šampanieša glāze iespējams maksās tos 17 euro. Mēs cenšamies klientus apkalpot iespējams ātri, bet tad var gadīties arī, ka ananāsam nogriežas kāda biezāka šķēle…
   Ar cieņu, Līga Jančauska, teātra vadītāja

   Atbildēt
 20. Sanita

  Apmeklējām izrādi “Dienesta romāns”, lieliska atmosfēra, ļoti veiksmīga populārās filmas latviešu versijā, ar lieliskiem svarīgāko un smieklīgāk ainu attēlojumiem. Klubu esam apmeklējuši vairākkārt un mums pie jums patīk! Paldies!

  Atbildēt

Rakstīt atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota. Obligātie lauki atzīmēti ar *


− 1 = viens